אודות ד"ר אבלין ושלר – רופאת שיניים לטיפולי חרדות דנטליות בילדים

ד"ר אבלין ושלר, רופאת שיניים המתמקדת בטיפול בחרדה דנטלית בילדים ומתבגרים

ד"ר אבלין ושלר

בשנת 1984 סיימה לימודי רפואת שיניים.

במהלך השנים:

  • לימדה בבית ספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב במחלקה לפסיכופיזיולוגיה אורלית, מחלקה המלמדת התמודדות עם חרדה דנטלית.
  • לימדה בבית ספר לרפואה ע"ש סאקלר בקורס לחינוך ריפואי.
  • לימדה היפנוזה בקורסים ללימודי המשך באוניברסיטת תל אביב.
  • בעלת רשיון של משרד הבריאות לטיפול + הוראה מדעית בהיפנוזה.
  • חברה באגודה הישראלית להיפנוזה.
  • חברה נלווית באגודה הישראלית לרפואת שיניים לילדים.
  • מרצה בארץ ובחו"ל בכנסים בנושאיםהנוגעים בטיפול בילד החרד מרופא השיניים.
  • בעלת קליניקה פרטית לרפואת שיניים

הקליניקה של ד"ר אבלין ושלר - תחומי התמחות

במסגרת הקליניקה ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים שיניים לילדים, לבני נוער ולמבוגרים. הטיפולים מתבצעים באווירה שלווה ונינוחה על ידי ד"ר ושלר וצוות המרפאה, ולהלן חלק מהטיפולים הניתנים לקהל הלקוחות:

הלקוחות של הקליניקה

השירותים והטיפולים המתבצעים במרפאה של ד"ר אבלין ושלר מיועדים לצעירים ולמבוגרים עם חרדה דנטלית, וכיום כמעט רבע מהישראלים סובלים מדנטופוביה, ואף נמנעים מהגעה אל המרפאה. באמצעות כלים מתקדמים וטכניקות מגוונות ניתן לטפל בחרדה הדנטלית מהיסוד, למשל באמצעות טיפול התנהגותי והיפנוזה, המותאם כמובן לכל אחד על פי צרכיו. באופן דומה ניתן להתאים את הטיפולים השונים גם לילדים, כדי להעניק להם חוויה נעימה יותר. זהו המענה המדויק לילדים עם חרדות דנטליות שמתקשים לקבל מענה אפקטיבי במסגרות אחרות, ולהורים שמבינים שאפשר להימנע מהרדמה כללית לצורך טיפול שיניים.

החזון של ד"ר אבלין ושלר

לאחר למעלה מ-35 שנות ניסיון ועבודה רבה בתחום החרדה הדנטלית, אין לי ספק כי ניתן לטפל בחרדה דנטלית בשלבים מוקדמים מאוד, כבר בילדות. למעשה, טיפול נכון ואפקטיבי בגיל צעיר יותר יסייע לצמצם נזקים דנטליים ולהפחית את רמות החרדה גם בהמשך. אני מאמינה כי בכל גיל ניתן לייצר אמון של המטופל ביכולות האישיות שלו, והקליניקה שלי היא הבית התומך שבו השינוי מתחיל. כך תוכלו ליצור חוויה טובה וחיובית, ולקבל מענה אמיתי לבעיה שלכם – בלי קיצורי דרך וללא צורך בהרדמה מלאה לצורך קבלת הטיפול. הניצחון של הילדים והמבוגרים משמעותי עבורם לא רק במסגרת הקליניקה, אלא גם בתחומים רבים אחרים בחייו, ותחושת ההצלחה של המטופלים שלי היא ההצלחה הגדולה שלי.
אני מזמינה אתכם לשאול אותי כל שאלה ולהתייעץ איתי בכל נושא. אני גאה בצוות שעובד עמי ושותף לחזון שלי. התקשרו לטלפון שמספרו 09-7671702 או השאירו את הפרטים שלכם כאן למטה ואני אחזור אליכם בהקדם.