הלבנת שיניים לבני נוער - ד"ר אבלין ושלר' רופאת שיניים המתמקדת בטיפול בחרדה דנטלית בילדים ומתבגרים

כולנו רוצים לחייך בפה מלא ולדעת שאנחנו חושפים שיניים צחורות ויפות. יש לכך חשיבות רבה, שכן שיניים לבנות ונקיות תורמות ליצירת מראה אסתטי ומטופח. בנוסף יש להן השפעה לא מבוטלת גם על הביטחון העצמי שלנו. זוהי בוודאי אחת הסיבות לכך שרבים מבני ובנות הנוער מבקשים לבצע הלבנת שיניים וליהנות מהיתרונות שיש לה להציע להם. במרפאה של ד"ר אבלין ושלר ניתן לבצע כיום הלבנת שיניים לבני נוער, טיפול הניתן על ידי רופאת שיניים מקצועית ועתירת ניסיון, ובהתאמה אישית לכל אחד ואחת. רגע לפני שאתם מחליטים לצאת לדרך, כדאי להבין האם זו הדרך הנכונה עבורכם ואיך מתבצעת ההלבנה.

מתי נדרשת פעולת ההלבנה?

הלבנת שיניים לבני נוער או למבוגרים נדרשת במצבים בהם השן משנה את צבעה וקשורה להרגלי אכילת מזונות עם רמות חומציות גבוהה או שתיית מזונות עם פיגמנט מסוים, כמו קולה או קפה. באופן עקרוני ניתן לנסות למנוע את השפעת הפיגמנט על השיניים, לדוגמה באמצעות שתיה עם קשית שתמנע את המגע בין הנוזל לשיניים, או לטפל בבעיה באמצעות הלבנת שיניים. כדאי לזכור עוד כי מחלות שונות עלולות להותיר כתמים על השן, וכך גם השימוש בתרופות מסוימות. במצבים מהסוג הזה רצוי לבדוק האם ניקוי שיניים עם פלואוריד יכול לספק מענה, באמצעות סילוק החיידקים מחלל הפה, או האם ניתן לבצע לחלופין הלבנת שיניים לבני נוער, שתחזיר עטרה ליושנה וחיוך גדול לפניהם של הנערים והנערות.

הלבנת שיניים לבני נוער – למי זה מתאים?

בעבודה נכונה ומקצועית ניתן לבצע כיום הלבנת שיניים לבני נוער בהליך בטוח, יעיל ואיכותי מאוד. עם זאת, לפני שמתקבלת ההחלטה לצאת לדרך חשוב לבצע בדיקה מקדימה כדי לזהות מחלות חניכיים ובעיות דנטליות אחרות. הטיפול במצבים מהסוג הזה חיוני לפני תחילת הליך ההלבנה, שכן החומרים בהם נעשה שימוש לצורך פעולת ההלבנה עשויים לגרות שיניים עם חורים, למשל. באופן דומה יש לוודא שאין כתרים קיימים, שכן הפעולה מתבצעת על האמייל בלבד, ולא על כתרים באשר הם. בחינה יסודית ומעמיקה של חלל הפה וטיפולים שמספקים פתרון למצבים ספציפיים, כדוגמת סתימות לבנות במקרה שמתגלה חור – אלה הם השלבים המוקדמים והחשובים ביותר לפני שמחליטים לבצע הלבנת שיניים לבני נוער.

הלבנת שיניים ביתית – או במרפאה?

באופן כללי קיימות כיום שתי דרכים לבצע הלבנת שיניים לבני נוער. גם בשיטה הביתית וגם בשיטה המתבצעת במרפאה, יותאם סד סיליקון ייחודי אותו יש לחבוש על השיניים לפרק זמן קצוב. טיפול ביתי ידרוש חבישה של הסד למשך שלוש שעות, כאשר ריכוז החומר נמוך יותר בהשוואה לריכוז החומר במרפאה. בנוסף, כאשר הטיפול ניתן במרפאה יש לחבוש את הסד למשך שעה אחת בלבד. כמובן שהבחירה בשיטת טיפול כזו או אחרת תתבצע לאחר קבלת ייעוץ מקצועי בהתאמה אישית, על ידי רופאת שיניים מוסמכת ומנוסה.
תוכלו לקבל את כל המידע על מגוון טיפולי שיניים לילדים המוצעים במרפאה של ד"ר אבלין ושלר המתמקדת בטיפול בחרדה דנטלית, ולתאם פגישת ייעוץ, כדי להבין מה הן החלופות העומדות בפניכם ומה נכון יותר עבורכם. לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון 09-7671702. תוכלו גם להשאיר לנו פרטים בטופס בתחתית העמוד, ונחזור אליכם בהקדם.